Oferujemy wykonanie projektów branżowych.

 

W procesie projektowania współpracujemy z wieloma pracowniami architektonicznymi, oferując im kompleksowe opracowanie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych dla nowo projektowanych i modernizowanych obiektów. Współuczestniczymy we wszystkich procedurach formalnoprawnych, wymaganych w procesie projektowania i uzyskiwania pozwolenia na budowę.

 

Zatrudniamy projektantów posiadających uprawnienia zawodowe z zakresu instalacji sanitarnych, elektrycznych i niskoprądowych...

 

Ciągły dostęp do najnowszych technologii i urządzeń, kontakty międzynarodowe oraz wielobranżowość projektów umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom rozwiązań o wysokich walorach technicznych i jakościowych.

 

Wykonaliśmy projekty dla szeregu obiektów handlowych, hotelowych, przemysłowych, usługowych oraz osiedli mieszkaniowych.

 

Projektujemy też przyłącza elektryczne, sanitarne, likwidacje kolizji, przebudowy istniejących sieci, zasilanie urządzeń autostradowych itp.

 

Nasze największe obiekty, dla których opracowywaliśmy wielobranżowe projekty w zakresie instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych, oraz współuczestniczyliśmy w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę, to :

 

 

i inne.

 

Znamy dobrze specyfikę projektowania hoteli.

 

Zaprojektowaliśmy między innymi: Campanile http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-wroclaw-centrum i Premiere Classe we Wrocławiu http://www.premiereclasse.com/pl i Katowicach, hotele sieci B&B w Łodzi, Wrocławiu http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis , Katowicach, hotel Angelo w Katowicach http://www.vi-hotels.com/pl/angelo-katowice/hotel/ , hotel w Białymstoku i inne.

 

Wieloletnia obecność na rynku, różnorodność obszarów projektowania oraz doświadczona załoga umożliwia nam zaoferowanie klientom nowoczesnych i optymalnych rozwiązań projektowych.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO-PROJEKT Sp. z o.o.
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Kolejowa 20

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 7:30-15:30

 

tel. +48 / 71 311 05 91
e-mail:biuro@zeto-projekt.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.